HAKKIMIZDA2007 yılında şahıs firması olarak  Mühendis Fahrettin ÖZTÜRK tarafından kurulan NEF YAPI Mühendislik İnşaat, Taahhut ve Ticaret.
 
İnşaat sektöründe kimlik kazanan, yapmış olduğu başarılı işler ve müşteri memnuniyeti karşısında 2011 yılında NEF Mühendislik Müş. İnşaat Taahhüt ve Dış Ticaret Limited Şirketi olarak inşaat sektöründe hak ettiği yere gelmeyi başarmıştır.

Yeni aynı yıl içerisinde bünyesine kattığı BETTON, FEB ve EVERBUILD Trakya ana toptancı bayiliği ve 2012 yılının başından itibaren yine inşaat sektöründe önde gelen KÖSTER YAPI KİMYASALLAR nın ÇERKEZKÖY Bölge Bayisi olarak faaliyetlerine devam

etmektedir.

Firma olarak yapı kimyasalları bayilikleri dışında Taahhüt ve yalıtım sektöründe de faliyet gösteren firmamız bayisi olduğu ürünleri de kullanarak, yapılarınızda sürekli gelişmekte olan teknolijiye uygun, kaliteli, güvenli, estetik ve profesyonel çözümler üreterek yapılarınıza hayat vermektedir.

Yeniliklerin takipçisi olan ve profesyonel ekibiyle hizmet vermekte olan şirketimiz "Kaliteli Hizmet ve Sağlam Yapılar" politikasını kendisine prensip edinmiş olarak faaliyetlerine devam etmektedir.