Top

Hakkımızda

NEF Yapı Mühendislik İnşaat Taahhut ve Ticaret, 2007 yılında şahıs firması olarak İnşaat Mühendisi Fahrettin ÖZTÜRK tarafından kurulmuştur.

İnşaat sektöründe kimlik kazanan, yapmış olduğu başarılı işler ve müşteri memnuniyeti karşısında 2011 yılında NEF Mühendislik Müş. İnşaat Taahhüt ve Dış Ticaret Limited Şirketi olarak inşaat sektöründe hak ettiği yere gelmeyi başarmıştır.

2011 yıl içerisinde bünyesine kattığı BETTON Yapı Kimyasaları Trakya Ana Bayiliği ve 2016 yılının başından itibaren yine inşaat sektöründe önde gelen  AB-SCHOMBURG Yapı Kimyasalları'nın Çorlu Bölge Bayisi olarak faaliyetlerine devam
etmektedir.

Firma olarak yapı kimyasalları bayilikleri dışında Taahhüt ve yalıtım sektöründe de faliyet gösteren firmamız bayisi olduğu ürünleri de kullanarak, yapılarınızda sürekli gelişmekte olan teknolojiye uygun, kaliteli, güvenli, estetik ve profesyonel çözümler üreterek yapılarınıza hayat vermektedir.

Yeniliklerin takipçisi olan ve profesyonel ekibiyle hizmet vermekte olan şirketimiz "Kaliteli Hizmet ve Sağlam Yapılar" politikasını kendisine prensip edinmiş olarak faaliyetlerine devam etmektedir.

Vizyonumuz


Sağladığımız hizmet ve sunduğumuz ürünler ile her daim sektörde liderliği hedef edindik. Uygun fiyatlı ve kaliteli ürünler tedarik ederek müşterilerini memnun eden bir firma olarak sürekli büyümeyi ve gelişmeyi amaç edinmiş bulunuyoruz.

Misyonumuz


Firmamız yapılarınızda sürekli gelişmekte olan teknolojiye uygun, kaliteli, güvenli, estetik ve profesyonel çözümler üreterek yapılarınıza hayat vermeyi ve müşteri memnuniyetini sağlamayı misyon edinmiştir.

Müşteri Memnuniyeti

  • Müşteri memnuniyetini arttırmak esaslarımızdandır.
  • Müşteri istek ve ihtiyaçlarını en kısa sürede karşılamayı görev edindik.
  • Müşteri şikayetlerine en kısa sürede çözüm üretiriz.
  • Kaliteli hizmeti sağlayarak müşteri memnuniyetini oluşturmuş oluyoruz.
  • Uygun fiyatlı ve kaliteli ürünlerimiz ile tercih edilen bir firma olmanın gururunu yaşıyoruz.